W obronie Polski, przeciw presji Brukseli!

1/"Uruchomienie art. 7 traktatu unijnego wobec Polski to niebezpieczny precedens, gdyż tą decyzją Komisja Europejska wykracza poza swój zakres kompetencji strażnika traktatów"!

2/Węgry są przeciw, ale każde mniejsze państwo w UE, np. Republika Czeska, Słowacja, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria, Słowenia, Estonia, Litwa, Łotwa, Cypr, a nawet Dania, Austria, itd. powinny sobie zdawać sprawę, że jeśli wyrażą zgodę, to w każdej chwili mogą być następnymi...

3/Jeśli uruchomienie art. 7 traktatu unijnego jest opcją atomową, to kim są eurodeputowani i cała totalna opozycja, która błaga o jej użycie wobec własnej Ojczyzny!?” (Joachim Brudziński).

Zatem, spokojnie! Jesteśmy dumnym i silnym państwem! W pełni suwerennym i zdecydowanie walczącym o poczucie sprawiedliwości. I Europę Państw Narodowych! Nigdy nie poddamy się polityce „bluszczowej”, tj. podwieszania się pod rozkazy Berlina, Paryża czy Brukseli!

Zapamiętajmy, eurokraci unijni wskazują, że łamaniem praworządności i objawem dyskryminacji jest ... obniżenie wieku emerytalnego dla kobiet w Polsce!

Warto też przytoczyć opinię George'a Friedmana, amerykańskiego politologa, doradcy wielu generałów armii USA, założyciela "Stratfor" – think tanku zajmującego się geopolityką: "Polska będzie regionalnym mocarstwem i stanie na czele Międzymorza, koalicji państw Europy Środkowo-Wschodniej od Bałtyku po Morze Czarne".

CAŁY ARTYKUŁ